İptal ve İade

İade ve Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğinin bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade ve değişim şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir. 


İade Şartları:

İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür. 

İade veya değişim talebinizi neden belirterek iletişim formunu doldurarak bize bildirebilirsiniz. 

İade yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. 

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. 

İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Ürün satın alımında kargo bedeli firma tarafından karşılanmış ise ücret iadesinde bu bedel iade tutarından düşülerek ücret iadesi yapılacaktır.


Kapıda ödeme yöntemi ile yapılan alışverişlerde müşteri teslimat esnasında ürünü kabul etmez ise ürünün gönderi bedelini firmamıza ödeyeceğini kabul ve taahhüt eder.


Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren iki (2) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. 

Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır. 

Değişim Şartları:

Mağazamızdan yapılan alışverişlerde alınan ürünün değişim süresi yedi ( 7 ) gündür

Değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. 

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. 

Değişim işlemlerinde kargo geliş ve gidiş bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren iki (2) iş günü içinde değişim yapmak istediğiniz ürün adresinize gönderilecektir.