Taç Pike Takımı Koleksiyonu 2017

Gönderen Sistem 09/05/2017 0 Yorumlar

Yavaş yavaş serin bahar aylarından, yazın sıcak ama özlenen günlerine geçmek üzereyiz. Tam da bu mevsim geçişine uygun olarak, yatak odalarımız da da bir geçiş söz konusu. Nevresim takımlarımızı yıkayıp, gelecek sonbahara kadar raflarımıza taşımanın tam zamanı. Birbirinden şık ürünlerin olduğu ve sıcak yaz gecelerinde vücudumuzun nefes almasını sağlayan Taç pike takımı koleksiyonu hakkında, sizlere elimizden geldiğince bilgilerimizi aktarmaya çalışalım. Böylece pike takımı alışverişlerinizde daha kolay bir seçim yapabilirsiniz.

 

Taç Pamuk Pike Takımı Koleksiyonu


Taç'ın pike takımlarındaki amiral gemisi konumunda olan bu seri, her sene yenilenen birçok tasarımla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yüzde yüz pamuk ipliğiyle üretilen modeller hem ince yapısı hem de kendine özel dokusu sayesinde daha ferah bir uyku uyumamıza yardımcı oluyor. Ürünlerde kullanılan çarşafların lastikli olarak üretilmesi, standart ölçüdeki yataklar için kullanımı kolaylaştırıyor.

Beyaz zemin üzerine basılan desenler hem odalarımıza bahar havası veriyor. Eğer koleksiyonları incelersek, birçok tasarımda canlı renklerin kullanılarak bunun başarıldığını görebiliriz.

 

Taç INOVA Cool Pike Takımları (Serin Tutan Pike Takımı)


Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Taç, dünyada uygulanmaya başlayan yenilikleri Türk kullanıcılara sunmayı kendisine misyon edinmiş gibi gözüküyor. Geçen yıl kendi kendini temizleyen tül perde üretimiyle, yeni bir dönemin kapısını aralayan marka; bu sene de nevresim takımlarında uyguladığı "Glow in the dark" özelliği ile ne kadar yenilikçi bir marka olduğunu tekrardan bizlere hatırlatmıştı. 2017 yılında ev tekstili kataloğuna eklediği INOVA "Cool it" serin tutan pike takımı koleksiyonu ile yeniden dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor.

Yeni nesil serin tutan pike takımlarıolarak da belirtilen Cool it pike takımları çok yakında birçok kullanıcının vazgeçilmezi olacak gibi gözüküyor. Doğal yollarla üretilen ve üretiminde yararlanılan kristal polinol teknolojisi ile normal pike takımlarına ciddi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Uykumuz sırasında vücudumuzun ısınması dolayısıyla meydana çıkan nem sayesinde, vücuttaki ısıyı kendi bünyesinde tutmayı sağlayan ürün olarak lanse edilen pike takımları, cildin serin kalmasını sağlıyor.

%50 Bambu - %50 Pamuk karışımı ile üretilen bu ürünler bambu ipliğinin nemi absorbe etme yeteneğinden de faydalanarak, hem yumuşak, hem ferah bir uyku öneriyor.

 

Taç Jakar Pike Takımı Koleksiyonu


Üçüncü bir seri olarak karşımıza çıkan bu pikeler, dokunduğu iplik dolayısıyla sadece görsel olarak kullanılacak bir örtü fonksiyonuna sahip. Polyester içerikli olduğu için bu ürünler uyurken kullanılamamaktadır. Daha çok yatak örtüsü alternatifi olarak kullanıcıların tercih ettiği ürünler, jakar dokuma ile üretilmekte. Krem, pembe, somon gibi renk alternatifleri kullanıldığı ortama daha soft bir görünüm kazandırıyor.

Etiketler: serin tutan pike

Yorum Bırak