Anneler Günü Nevresim Takımları

Gönderen Sistem 19/04/2017 0 Yorumlar Faydalı Bilgiler,

Anneler Günü yaklaşıyor. Aslında bizler için anneler günü. Bu özel gün annelerimizin değerini tekrardan anlamamız için bir hatırlatıcı görevi görüyor. Tabi ki itiraf etmek gerekiyor ki,  ekonominin canlanması için bir pazarlama aracı görevi de görüyor. Bizler de bu özel günde ev tekstili sektöründe pazara neler sunuluyor, size bu ürünleri tanıtalım istiyoruz. En büyük markalar çoğunlukla özel olarak Anneler Günü Nevresim takımı üretmeyi tercih ediyorlar. Aşağıda ürünlerle ilgili bilgilere ulaşabilir, isteğiniz halinde linki bulunan resimlere tıklayarak, ürünlerin satış sayfalarına gidebilirsiniz.

 

Taç Anneler Günü Özel Nevresim Takımı 2017

 

tac_anneler_gunu_nevresim_2017

Taç, her sene olduğu gibi bu sene de bu özel gün için tasarladığı nevresim takımını özenle seçmiş. En yeni teknolojileri Türkiye'de ilk defa uygulamasıyla da bilinen marka, bu sene Glow teknolojisini üründe uygulamış Bu sene pazara sunulan Glow serisi, benzersiz özelliğiyle dikkatleri yine üzerine çekmişti. Gündüz depoladığı enerjiyi, karanlık ortamda desen olarak meydana çıkartan ürünler, gecelerinizi aydınlatıyor. bu ürünü annenize hediye etmeyi düşünürseniz, yukarıdaki ürün görseline tıklayabilirsiniz.

 

Sarev Anneler Günü Özel Nevresim Takımı 2017

 

sarev_anneler_gunu_nevresim_2017

Sarar kalitesi ve güvencesiyle üretilen Sarev,  2017 senesi özel ürününde daha klasik bir şeçim yapmış. Eğer siz de Sarar tarafından üretilen bu ürünü hemen incelemek isterseniz ürün görseline tıklamanız yeterli.

 

Geçmiş Yıllarda Anneler Günü Nevresim Takımları Modelleri

 

Geçmiş yıllara baktığımızda genellikle Taç, Sarev gibi markalar daha çok çiçek desenli anneler günü nevresim takımlarını müşterilere sunmayı tercih ettiler. Burada ki amaç genel olarak annelerimizin zevkine hitap ettiğini düşünmeleriydi. Aslında desen seçimleri gayet yerindeydi. Çünkü çoğu bayan bu tarz desenleri tercih ediyor. Bunu da yılın diğer zamanlarında magazalarımızda yapılan alışverişlerdeki ürün seçimlerinden bizler de görmekteyiz.

Ayrıca iki üç yıl öncesine kadar (hatta geçen sene de birkaç üründe) desenler üzerinde canım annem, seni seviyorum anneciğim gibi yazılar görülürken, yeni modellerde bu tarz yazılardan vazgeçildi. Bundaki asıl amaç hediye edilen ürünün günlük kullanıma da uygun olması olarak düşünülmesi. Ayrıca, ürünlerin satışını yapan firmalar; bu özel gün geçtikten sonra, stoklarında kalabilecek olan ürünleri müşteriye sunmakta zorlanıyorlardı. Bu nedenle fabrikadan çıkan ürünlerin, satıcı firmalar ya da mağazalar tarafından çekinceyle stoklarına dahil edilmesine yol açıyordu.

Geçen senelerde üretilmiş özel tasarımları incelemek isterseniz, aşağıdadaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Yorum Bırak